O EHIP

O EHIP

EHIP jest platformą finansową łączącą klientów z bankami oferującymi najlepsze kredyty hipoteczne. Zasada działania naszego systemu jest bardzo prosta i sprowadza się do paru prostych kroków. My wykonujemy aktualny ranking a Ty wybierasz spośród rekomendowanych banków. Najważniejszą częścią pracy w EHIP jest takie skonstruowanie zestawienia abyś Ty jako klient od razu widział gdzie jest najlepiej wziąć. W odróżnieniu do innych podobnych portali nie sugerujemy się wysokością prowizji ale faktyczną opłacalnością danego produktu.

Opłacalność banku ustalamy na podstawie systemu Analiza24 znanego z Faraon24. System Analiza24 został mocno zmodyfikowany na potrzeby EHIP pod kątem hipotek. Teraz w paru prostych krokach możemy otrzymać rozbudowaną tabelę ilustrującą kluczowe parametry banku świadczące o opłacalności.

Kupisz mieszkanie, wybudujesz dom

Nie tylko kupisz mieszkanie czy wybudujesz dzięki platformie EHIP dom ale sfinansujesz wszystkie inne zakupy typowe dla kredytobiorców hipotecznych. Dzięki rankingowi wybierzesz dobry bank a dzięki naszym licznym poradnikom z łatwością pokonasz formalności, które są nieuniknione i dotyczą różnego rodzaju urzędów takich jak Urząd Gminy, Urząd Miasta, Starostwo, Zakład Ubezpieczeń Społecznych ZUS, Urząd Skarbowy, Wydział Geodezji, Wydział Gruntów etc. Kupujący mieszkania są zwolnieni z większości trudnych formalności, które niestety muszą realizować budujący dom. Nie tylko sprawy urzędowe ale sam kosztorys budowy może być trudny do przebrnięcia. Z EHIP to nic trudnego. Znajdziesz tu przykładowe kosztorysy wraz z analizą i opisami oraz przydatne linki do aktualnych cenników dostawców materiałów budowlanych. Jest to bardzo istotne dla osób prowadzących budowę systemem gospodarczym, którzy chcą mieć poza pełną kontrolą kosztów również dostęp do ogólnopolskiego rynku budowlanego aby wybierać nie tylko lepszych fachowców i producentów ale również tańsze materiały i usługi.

Tu gdzie najlepiej

Platforma finansowa EHIP to miejsce gdzie najlepiej wziąć kredyt hipoteczny. EHIP wie gdzie jest najlepiej. Platforma udostępnia panel z listą wszystkich rekomendowanych banków.. Każdy bank została poddany procedurze HipAnaliza, której wynikiem są szczegółowe parametry z merytorycznym objaśnieniem i rzetelną oceną. Panel umożliwia złożenie wniosku hipotecznego i pozostawienia kontaktu zwrotnego. Produktami flagowymi są hipoteki preferencyjne HipMDM, HipBiznes, HipRolnik oraz HipMundur. Można wybrać bezpłatne pośrednictwo profesjonalnej firmy doradczej takiej jak Expander, NOTUS, Open Finance czy Xelion. Przed przystąpieniem do umowy macie dostęp do bezpłatnej analizy ryzyka kredytowego czyli HipPorównywarka oraz HipKalkualtor.

Dzięki EHIP masz teraz naszą gwarancję, że wybierasz bank, któremu można zaufać w perspektywie kilkunastu i kilkudziesięciu lat. To prawda, że niektóre banki są tanie „na papierze” ale koniec końców okazują się znacznie droższe od innych a wszystko przez profesjonalne „mydlenie oczu” praktykowane przez bardzo wielu doradców hipotecznych. Jest ponad 20 różnych banków, ale tylko najlepsze z nich znalazły się w EHIP i są to tylko pozytywnie zweryfikowane oferty.

Platforma jest dostępna 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

www.haluksy.biz www.wiekannmanschnellabnehmen.eu www.celulit.com.pl